Laureaci

Laureaci Konkursu 25 kursów na 25 lat BEST

Oto lista 25 laureatów konkursu, którzy złożyli BEST CJO "najfajniejsze" życzenia z okazji naszych 25 urodzin

NAGRODY - 25 KURSÓW JĘZYKOWYCH na 25 LAT BEST CJO - OTRZYMUJĄ (kolejność alfabetyczna):

L.p. Słuchacz: - Miasto: - Rodzaj pracy

1. Bachta Iwona - Jedlicze - Grafika

2. Bachta Kinga - Jedlicze - Grafika

3. Bielenin Oksana - Tychy - Rysunek

4. Brożyńska Nadia - Tychy - Rysunek

5. Fryc Amelia - Kaniów - Rysunek

6. Galwas Wiktoria - Tychy - Rysunek

7. Górecki Marcin - Tychy - Tekst

8. Grzegorek Leszek - Tychy - Tekst

9. Jarząbek Olga - Pszczyna - Tekst

10. Jaworska Weronika - Łódź - Tekst

11. Józefow Aleksandra - Tychy - Rysunek

12. Kossakowska Martyna - Tychy - Rysunek

13. Krzykliwa Wiktoria - Nowiny Wielkie - Tekst

14. Malcharek Arleta - Tychy - Rysunek

15. Mościński Piotr - Bytom - Tekst

16. Owieczko Magdalena - Białystok - Tekst

17. Paszek Milena - Tychy - Rysunek

18. Piecek Anna - Ożarów Mazowiecki - Grafika

19. Piłat Anna - Mysłowice - Tekst

20. Pszczoła Joanna - Lubartów - Tekst

21. Sawer Alicja - Tychy - Rysunek

22. Stanclik Nicola - Czechowice-Dziedzice - Rysunek

23. Stolarski Michał - Tychy - Rysunek

24. Wąsik Fabian - Tychy - Grafika

25. Zabawa-Hanas Katarzyna - Biała Podlaska - Tekst

UWAGA!

Zgodnie z REGULAMINEM KONKURSU nagrodą jest Semestralny kurs językowy w BEST CJO, czyli pół kursu rocznego w postaci godzin dydaktycznych o wartości 740-1370 zł w zależności od wyboru grupy. Uczestnik Konkursu biorąc udział w Konkursie i przyjmując nagrodę zgadza się na zakup w BEST CJO obowiązkowego Podręcznika w cenie 100 zł lub Zestawu młodego kursanta w cenie 220 zł. Jeżeli Uczestnik Konkursu zdecyduje się dokupić także drugi semestr i do 31.10.2021 podpisze stosowną umowę (płatność może nastąpić później), to Podręcznik lub Zestaw młodego kursanta otrzyma GRATIS, a dodatkowo Kursant będzie mógł wziąć udział w losowaniu nagród w Loterii Urodzinowej.

Akceptując nagrodę LAUREAT ma do wyboru 2 opcje skorzystania z nagrody:

1. CAŁOROCZNY KURS ZA PÓŁ CENY (zalecamy)

Podpisać umowę na kurs językowy w BEST CJO z rabatem 50%, czyli otrzymać całoroczny kurs za pół ceny z podręcznikiem lub zestawem kursanta gratis (nagrodą jest 1-szy semestr całkowicie za darmo oraz podręcznik lub zestaw młodego kursanta także gratis)

lub

2. SEMESTRALNY KURS ZA DARMO (płatny podręcznik)

Podpisać umowę na kurs językowy w BEST CJO w cenie 100zł (grupy dorosłe) lub 220zł (grupy młodzieżowe Teener lub dziecięce Kiddo i Teddy Eddie) jako opłata za obowiązkowy podręcznik/Zestaw kursanta i otrzymać semestralny kursu za darmo (pół roku kursu gratis). Drugą połowę kursu będzie można dokupić za pół ceny w dowolnym momencie - tyle że jeżeli nastąpi to do 31.10.2021 to dodatkowo zwrócimy koszt podręcznika lub zestaw młodego kursanta albo jeżeli laureat nie chce kontynuować kursu w II semestrze, kurs dla laureata zakończy się w połowie, czyli po I semestrze.

  • Do wyboru są kursy językowe w 1 z 4 oddziałów BEST CJO tj. Tychy, Bieruń, Czechowice, Pszczyna lub ONLINE. Kurs można
  • Konsultant BEST CJO pomoże państwu w wyborze grupy. Wybierając wyższy poziom niż początkujący (A1) będziemy prosić laureata o wykonanie testu poziomującego lub przestawienie certyfikatu ukończenia kursu na wcześniejszym poziomie językowym niż poziom wybranego kursu. Dzieci do lat 8 nie muszą wykonywać testu gdyż przydzielane są według swojego wieku.
  • W celu realizacji nagrody i zapisania się na kurs, należy zgłosić się do sekretariatu szkoły BEST CJO osobiście lub skontaktować się telefonicznie w terminie do 15 października 2021 roku i dokonać wpisu na wybrany kurs wg powyższych zasad, pamiętając jednak iż kursy w większości grup rozpoczynają się 7.10.2021 a kursy Teddy Eddie rozpoczęły się w ostatnim tygodniu września. Godziny otwarcia sekretariatu, dostępne kursy językowe i regulamin znajduje się na stronie www.bestcentrum.pl.
  • Nagroda nie łączy się z innymi promocjami lub rabatami. Nagrodę może wykorzystać tylko osoba wskazana powyżej. W szczególnych wypadkach, za zgodą BEST CJO, nagrodę można przekazać osobie z najbliższej rodziny, która nie jest jeszcze zapisana do BEST CJO i nie była kursantem BEST CJO przez ostatnie 3 lata. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny ani opłacić nią ani obecnych ani zaległych zobowiązań na rzecz BEST CJO. Niewykorzystanie nagrody w terminie wg powyższych zasad oznacza rezygnację z nagrody.